Черніговпаллет

Черніговпаллет
Чернігів, Гомельский переулок 17

Основний напрямок - європіддони і піддони колишні у вживанні .

Ми готові в швидкі терміни зробити доставку оптовим клієнтам в будь-який регіон України - Київ та Київська область (Бровари, Бориспіль і т.д.), Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Черкаси, Полтава, Суми, Херсон, Донецьк, Кіровоград, Миколаїв, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Сімферополь, Запоріжжя, Луганськ та ін). А дрібногуртовим і роздрібним покупцям ми пропонуємо самовивіз.


Наша компанія розпочала свою діяльність в 2009 році в місті Чернігові. Ми пропонуємо за низькою ціною дерев'яні піддони. Наші европоддони розраховані на роботу протягом 7-8 циклів. А вартість піддонів б / у значно нижче, ніж нових. Скорочення витрат на покупку допоміжних засобів вигідно будь-якому підприємству, оскільки підвищує рентабельність його роботи.

Також нашу компанію цікавить покупка європіддонів , піддонів (палетів) вживаних . Скориставшись нашими послугами, ви зможете оптимізувати свій час і витрати, оскільки всі питання ми вирішуємо оперативно, без зволікань.

Ви можете продати дерев'яні піддони в Чернігові по вельми вигідною ціною. Грамотна організація процесу покупки європіддонів, навантаження / вивантаження, транспортування дерев'яних палет, дозволяє нам запропонувати своїм партнерам максимальну ціну.